Niedziela, RCK, Poranki Młodego Widza, godz. 11, bilety 8 zł

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W niedzielę 18 listopada 2018 r. w sali widowiskowej RCK o godz. 11.00, zostanie wystawiony spektakl „Czerwony kapturek” w wykonaniu Teatru Lalek Pleciuga. Bilety: 8 zł. Dla dzieci od 4 lat.

„Czerwony Kapturek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek dla dzieci. Historię małej dziewczynki, która dzielnie przemierza ciemny las, by dostarczyć chorej babci koszyk pełen pyszności, a potem zamiast babci natyka się na strasznego wilka, zna chyba każdy.

Waldemar Wolański ten klasyczny tekst wzbogacił o 26 piosenek – żywiołowe tango, liryczny walc, skoczna polka a nawet energetyczny rock and roll sprawią, że klasyczna bajka zaskoczy niejednego widza. Atrakcyjne lalki żyworękie, prowadzone przez aktorów na oczach widzów, nadają przedstawieniu dowcipny charakter i podkreślają dystans wobec baśniowej fantastyki. „Czerwony Kapturek” to roztańczone i rozśpiewane widowisko, na którym świetnie bawią się i dzieci, i dorośli!

Spektakl dla dzieci od 4 lat.

Po spektaklu RCK zaprasza na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne.

W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego rozdajemy specjalne karty, na których dzieci zbierają pieczątki – za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od Animatora z BABAKUBY specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów – a na zakończenie teatralnej jesieni – rozlosujemy nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend