Niedziela, RCK, Poranki Młodego Widza – spektakl „Tymoteusz wśród ptaków”, godz. 11, bilety 8 zł

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na kolejny Poranek Młodego Widza.

O godz. 11 zostanie wystawiony spektakl „Tymoteusz wśród ptaków” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska. Bilety: 8 zł.

Tymoteusz to mały miś, który uwielbia odkrywać świat. Pewnego dnia podczas wędrówki po lesie natrafia na drzewo pełne gniazd. Jego mieszkańcy to zabawna grupka ptaków, która z nadejściem wiosny wysiaduje jajka w oczekiwaniu na przyjście nowego życia. Ale jednego jajeczka nikt nie wysiaduje i żaden ptak nie chce się nim zająć. W dodatku czyha na nie wygłodniała Lisica. Tymoteusz postanawia zaopiekować się maluchem. Tylko co na to jego Tato? Czy niedźwiedziom wypada wysiadywać jajka?

„Tymoteusz wśród ptaków” to teatralna opowieść Jana Wilkowskiego, ciesząca się niezmierną popularnością od wielu lat na polskich i zagranicznych scenach. Pełna ciepła i humoru wiosenna historia o małym misiu, który zadaje bardzo trudne pytania i słucha przede wszystkim swojego serca.

Spektakl adresowany jest do widzów od 3 roku życia.

Po spektaklu zapraszamy na warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne, które potrwają do godziny 14:00. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend