Niedziela, RCK, spektakl muzyczny „Bodo… tanga”, godz. 19, wstęp wolny

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na spektakl muzyczny „BODO…tanga”. 14.07.2019 (niedziela), godz.19.00. Scena plenerowa RCK ul. Solna 1, wstęp wolny. Wydarzenie w ramach „Mostu Kulturalnego Poznań – Kołobrzeg”.

Tegoroczny „Most Kulturalny Poznań-Kołobrzeg” latem, to dwie propozycje dla miłośników przedwojennych melodii oraz muzyki klasycznej w znakomitym wydaniu. Ta druga czeka nas 22 sierpnia, na finał XIX Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka w Katedrze” i będzie to koncert pt. „Muzyka Katedr” w wykonaniu Orkiestry Świętego Marcina pod dyrekcją Piotra Deptucha z solowymi partiami Łukasza Kuropaczewskiego i Aleksandra Dębicza. W ramach Mostu przygotowywana jest również niespodzianka jesienią.

Już teraz zapraszamy państwa na spektakl muzyczny „BODO…tanga”, podczas którego Katarzyna Tapek i Radosław Elis, aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać… „Już taki jestem zimny drań”, „Sex appeal to nasza broń kobieca”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” – to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy i które wśród wielu innych niezapomnianych melodii wykonają w Kołobrzegu Katarzyna Tapek (śpiew), Radosław Elis (śpiew), Michał Gajda (akordeon), Jan Zeyland (fortepian), Piotr „Max” Wiśniewski (kontrabas) i Mirosław Kamiński (perkusja). Zapraszamy 14 lipca o godz. 19.00 na scenę plenerową RCK. Wstęp wolny.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend