Ogrodzenie stanie na plaży podczas festiwalu „Nagle nad morzem”?

Na profilu organizatora festiwalu „Nagle nad morzem” na Facebooku widnieje informacja, że scena na plaży w tym roku zostanie ogrodzona. Czy to oznacza, że nie będzie przejścia brzegiem morza?

– Absolutnie jest to niemożliwe  – odpowiada Artur Dąbkowski, Przewodniczący Zarządu Osiedla Podczele  – Plaża tak jak rok temu będzie ogólnodostępna – uspokaja.

Radni osiedlowi są już po pierwszym spotkaniu z organizatorami sierpniowego Festiwalu w Podczelu. Większość ustaleń pozostaje taka sama – 200 tys. zł za dzierżawę terenu zostanie przeznaczona na inwestycje na osiedlu. Dodatkowo organizatorzy przekażą 10 tys. zł na doposażenie jednego z tutejszych placy zabaw.
Udało się za to wynegocjować więcej biletów dla podczelan. Przypomnijmy, rok temu pula 150 wejściówek, w symbolicznej cenie 10 zł, trafiła do mieszkańców osiedla. W tym roku będzie ich o 30 więcej.

Organizatorzy na swojej stronie internetowej ruszyli z trzecią, ostatnią fazą sprzedaży biletów w cenie 113 euro. Dotąd sprzedano już ich 3 tysiące.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend