Ostatnie bilety na kwietniowy koncert Voo Voo. Chętni powinni się pośpieszyć

30 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultury zagrają kolejni topowi artyści. Tym razem usłyszymy legendarną grupę Voo Voo. Na portalu kupbilecik.pl można było dziś przeczytać, że na ten koncert w kasie zostało już mniej niż 30 biletów.

Fot. Fb/VooVoo

Po Dawidzie Podsiadło, Tomaszu Organku czy zespole Pablopavo i Ludziki, RCK zaprasza na kolejny koncert znanych artystów z absolutnej polskiej czołówki – zespół Voo Voo zagra w Kołobrzegu 30 kwietnia. Bilety kosztują 60 zł i można je kupić w kasie RCK przy ul. Solnej 1 lub na stronie kupbilecik.pl.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) – kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista. Każda z albumów Voo Voo stawał się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. 15 lutego ukazała się najnowsza płyta zespołu Voo Voo „Za niebawem”. Materiał został zarejestrowany w studio S-4 Polskiego Radia w Warszawie. Zespół nagrywał w swoim stałym składzie (Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz, Michał Bryndal, Wojciech Waglewski). Produkcją albumu, wraz z Wojciechem Waglewskim, zajął się Emade – Piotr Waglewski. Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019r.

 

 

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend