Piątek, klub Centrala, koncert Over The Under/ Banda Puchatka, godz. 20, wstęp 10 zł

Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertów w 100 dni. Tą trasą starać się będzie pobić światowy rekord Guinnessa. 

Over The Under – licznie koncertujący zespół blues metalowy z Bydgoszczy (tylko w tym roku ponad 40 koncertów) od 1 września rusza w trasę „100%tour” – czyli 100 koncertów w 100 dni! Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertów dzień po dniu.

29 września zespół w ramach trasy zagra w kołobrzeskim klubie Centrala. Start godz. 20.

Ideą trasy „100% Tour” jest udowodnienie że zespół rock’n’rollowy, za pomocą prastarej już metody „Do It Yourself”, jest wstanie dokonać rzeczy pozornie zarezerwowanych dla grup menadżerskich, wytwórni czy osób związanych z branżą od wielu lat. Poza tym chodzi o to, aby zaszczepić miłość do szczerej rockowej muzyki ludziom w Polsce poprzez granie wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe i wciąganie do tej akcji lokalnych zespołów. W skrócie: współpraca z OTU to przywracanie rock’n’rolla na ulice i do klubów tam, gdzie jego miejsce. Trasa 100 % tour została objęta honorowym patronatem prezydenta Bydgoszczy.

Support zagra Banda Puchatka, kołobrzeska formacja rockowa założona w 2002 roku przez Adama Herbatę Herbowskiego.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend