Półkolonie i turnusy piłkarskie dla dzieci. Do wyboru kilka 5-dniowych terminów

Przedstawiamy ofertę półkolonii i wakacyjnych turnusów piłkarskich podczas wakacji. Zajęcia będą odbywać się codziennie w godz. od 8 do 16. Można już zapisywać dzieci na 5-dniowe turnusy. Kontakt do organizatora pod nr tel.: 509 337 189.

Półkolonie

W trakcie trwania opieki dzieci poznają miasto, historię, instytucje kultury i zarządzania. W programie są m.in. warsztaty kulinarne dla dzieci, na których będą mogły przygotować posiłek. Przewidziany jest również seans filmowy oraz dużo ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci poznają zasady gry w piłkę nożną,  siatkówkę i tenis ziemny.  Każdy uczestnik otrzyma koszulkę ze swoim imieniem. Organizator zapewnia śniadanie i obiad w restauracji Fanaberia.

Turnusy piłkarskie

5-dniowe turnusy piłkarskie prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej. Organizator zapewnia wyżywienie śniadanie i obiad. Dwa treningi dziennie oraz wykłady z techniki piłkarskiej oraz zasad gry. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę treningową z numerem i imieniem wskazanym przez uczestnika.
Terminy:  1-5 lipca, 8-12 lipca, 15-19 lipca, 22-26 lipca, 29 lipca -2 sierpnia
(promo)
półkolonie - Półkolonie i turnusy piłkarskie dla dzieci. Do wyboru kilka 5-dniowych terminów
piłkarski camp 1 - Półkolonie i turnusy piłkarskie dla dzieci. Do wyboru kilka 5-dniowych terminów

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend