Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo zostawił na nabrzeżu swoje rzeczy. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki

You are currently viewing Poszukiwany mężczyzna wpadł, bo zostawił na nabrzeżu swoje rzeczy. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki

Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni przez Zarząd Portu, że od około 3 godzin przy nabrzeżu portu jachtowego zostały pozostawione rzeczy takie jak rower, telefon komórkowy, wędka i torby. Zgłaszający obawiali się , że do wody mógł wpaść wędkarz.

Na miejsce przyjechał patrol. W rejonie pozostawionych rzeczy policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Okazało się, że jest on właścicielem pozostawionych przedmiotów. W wyniku sprawdzenia osoby mundurowi ujawnili przy 39-latku ponad 2 gramy amfetaminy. Dodatkowo w systemach policyjnych mężczyzna figurował jako osoba poszukiwana do odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności.

Teraz 39-latek po przedstawieniu zarzutów kolejne dni spędzi w areszcie zgodnie z nakazem, jaki wydał Sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz