Powstaje niezwykła galeria portretów kołobrzeżan. Dołącz jutro w Centrum Ogrodniczym Żulicki

Jutro (29 marca) w Centrum Ogrodniczym Żulicki przy ul. Jedności Narodowej powstanie małe studio fotograficzne. Klienci będą mogli wziąć udział w świątecznej sesji. Ale nie tylko.

– Przygotujemy scenkę z dekoracjami świątecznymi i będziemy fotografować wszystkich chętnych! Zapraszamy rodziny z dziećmi na sesję fotograficzną – mówią organizatorzy z Acrux Studia Fotograficznego.

To nie wszystko. Przy okazji będą też wykonywane fotografie ludzi Kołobrzegu w ramach projektu pod patronatem prezydenta Janusza Gromka „Ludzie Kołobrzegu Znani i Nieznani”.  Jest to autorski projekt kołobrzeskiego fotografa Rafała Kowalkowskiego.
Pierwsze sesje odbyły się w listopadzie 2017 roku przy okazji Zaduszek Pionierów w muzeum w ratuszu, Patria Colbergiensis (na zdj.) Ze zdjęć powstanie galeria portretów kołobrzeżan.
Sesje będą wykonywane od godz. 11 do ok. 18.

Fot. Marek Augustyniak

c4 - Powstaje niezwykła galeria portretów kołobrzeżan. Dołącz jutro w Centrum Ogrodniczym Żulickid1 - Powstaje niezwykła galeria portretów kołobrzeżan. Dołącz jutro w Centrum Ogrodniczym Żulickie3 - Powstaje niezwykła galeria portretów kołobrzeżan. Dołącz jutro w Centrum Ogrodniczym Żulicki

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend