Prozwierzęca fundacja szuka wolontariuszy. „Dołącz do Gangu Ogonów!”

Prozwierzęca Fundacja Ogon do Góry zachęca do zostania jednym z jej wolontariuszy. „Dołącz do Gangu Ogonów” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Gang Ogonów” jest to grupa osób, przyjaciół Fundacji, wolontariuszy, którzy biorą aktywny udział w życiu Fundacji.
Do „Gangu” może dołączyć każdy, kto ukończył 16 lat. Osoby niepełnoletnie wraz z porozumieniem o wolontariacie muszą dołączyć zgodę od rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby chcące stacjonarnie pomagać muszą być z Kołobrzegu i okolic. Dla osób, które chcą pomagać na odległość np. poprzez pisanie różnego rodzaju treści czy pozyskiwaniu sponsorów nie ma takich ograniczeń.

Wolontariusze będą czynnie uczestniczyć w życiu Fundacji. W miarę swoich możliwości, czasu i zaangażowania będą domami tymczasowymi, będą pomagać w organizacji różnego rodzaju akcji, promocji adopcji, będą pomagać w procedurach adopcyjnych, w zbiórkach rzeczowych i pieniężnych. Słowem, będą tworzyć Fundację. Każdy wolontariusz, który dołączy do grupy otrzyma swój identyfikator.

-Pamiętajcie, że nie będziecie zmuszeni do wykonywania konkretnych zadań. – czytamy na profilu Fundacji Ogon do Góry na Facebooku. – To wy będziecie decydować, która forma pomocy odpowiada Wam najbardziej i w której będziecie się spełniać. Musicie jednak zdawać sobie sprawę, że w Waszych rękach będzie jakość i ilość pomocy zwierzakom. Gang Ogonów to bardzo odpowiedzialne zadanie!


Osoby, które chcą się zaangażować w pracę na rzecz zwierząt mogą kontaktować się z fundacją przez jej facebookowy profil wysyłając wiadomość prywatną. Link tu: https://www.facebook.com/OgonDoGory/?ref=br_rs

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend