Przemysław Spadło w kadrze narodowej wystartował w Anglii na Mistrzostwach Europy w Przeciąganiu Liny

Od 19 do 24 września w Southport w północno-zachodniej Anglii odbyły się Mistrzostwa Europy w Przeciąganiu Liny seniorów oraz Mistrzostwa Świata juniorów. W kadrze znalazł się m.in. Przemysław Spadło z Głowaczewa. 

Na zdjęciu u góry Przemysław Spadło pierwszy z lewej. 

W drugi weekend września rozegrano na plaży Turniej Przeciągania Liny o puchar prezydenta Kołobrzegu. Zaledwie dwa tygodnie później Przemysła Spadło, pomysłodawca i jeden z organizatorów kołobrzeskich zawodów walczył już z kadrą narodową w Anglii w Mistrzostwach Europy.

W zawodach udział wzięło prawie 1500 zawodników z całego świata. Mieszkaniec Gminy Kołobrzeg Przemysław Spadło wystąpił z godłem na piersi, biorąc udział we wszystkich rozgrywkach reprezentacji.

W tych dniach odbyły się również zmagania klubowe, gdzie Przemysław Spadło wystąpił we wszystkich walkach w barwach klubu Kime Warszawa. Drużyna narodowa zajęła 10 miejsce w wadze do 680 kg wyprzedzając między innymi niedawnych mistrzów świata Łotyszy.

Fot. archiwum prywatne

przem 3 - Przemysław Spadło w kadrze narodowej wystartował w Anglii na Mistrzostwach Europy w Przeciąganiu Liny

prze 2 - Przemysław Spadło w kadrze narodowej wystartował w Anglii na Mistrzostwach Europy w Przeciąganiu Liny przem4 - Przemysław Spadło w kadrze narodowej wystartował w Anglii na Mistrzostwach Europy w Przeciąganiu Liny przem5 - Przemysław Spadło w kadrze narodowej wystartował w Anglii na Mistrzostwach Europy w Przeciąganiu Liny

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend