Przypominamy: Dziś Charytatywny Mecz Piłki Nożnej

Już w piątek, 7 czerwca, Komitet Społeczny dla Krzysia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Akademia Piłkarska „Kotwica” zaprasza na kolejne starcie ekipy Media i Przyjaciele w kolejnym Charytatywnym Meczu Piłki Nożnej.

Gospodarze zagrają przeciwko grupie mieszkańców i sympatyków, umownie nazywanej „Kołobrzeżanie”. Tradycyjnie gościnnie odwiedzą nas znane w świecie sportu i filmu osoby, tradycyjnie zagramy na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu, tradycyjnie będzie dużo fajnych rzeczy do licytacji, w tym piłka z certyfikatem od Marcina Gortata czy piłka z autografem Zbigniewa Bońka.

O Gościach specjalnych, składzie drużyn, naszych Sponsorach, fantach do licytacji i innych szczegółach będziemy informować w tym wydarzeniu. Spotkanie będzie miało formę pikniku rodzinnego: będzie grill, słodycze, napoje i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Startujemy o godz. 18:00 przedmeczem Akademii Piłkarskiej „Kotwica”.

Dochód z meczu przeznaczony będzie na kontynuację terapii 9-letniego Krzysia – chłopca z autyzmem. Zapraszamy!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend