Przypominamy i polecamy. Good Vibe Festival już w ten weekend

Good Vibe Festival wraca do Kołobrzegu. W tym roku impreza potrwa aż dwa dni. 7 i 8 września wystąpią znakomici artyści z kręgu muzyki hip hopowej i alternatywnej.

Good Vibe Festival od siedmiu lat organizowany jest w Koszalinie, ale od dwóch, jego cześć odbywa się także w Kołobrzegu. To efekt współpracy pomiędzy Fundacją Nauka Dla Środowiska z Koszalina, Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu i Urzędem Miejskim w Kołobrzegu.

7 września zapraszamy na tradycyjne już w Kołobrzegu powitanie roku szkolnego rapowym koncertem. Od godziny 18 na scenie plenerowej wystąpią: Avi & Louis Villain, Bonson i Adi Nowak. Wstęp bezpłatny.

8 września zapraszamy wszystkich szukających ciekawych, alternatywnych dźwięków. Od 18 w sali widowiskowej RCK wystąpi duet Nanook Of The North (Hatti Vatti i Stefan Wesołowski) oraz zespół Niemoc. Bilety w cenie 15zł (12zł z kartą mieszkańca) dostępne w kasie RCK i serwisie KupBilecik.pl

Organizator: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu, Fundacja Nauka Dla Środowiska Partner: Shuum Welness Hotel Dofinansowano ze środków Miasta Kołobrzeg. Osoba do kontaktu: Mateusz Prus, tel. 691 813 803, email. mat.prus@gmail.com.

good vibe - Przypominamy i polecamy. Good Vibe Festival już w ten weekend

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend