Przystanek Jezus w Podczelu w tym samym czasie co Sunrise Festival

W przedostatni weekend lipca w Podczelu odbędzie się Sunrise Festival. W tym samym czasie nieopodal zaplanowano Przystanek Jezus.

Fot. Fb/Przystanek Jezus

Przystanek Jezus to chrześcijańska inicjatywa ewangelizacyjna od niemal 20 lat organizowana w trakcie trwania Przystanku Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festival). Inicjatorem pierwszego PJ w Żarach (1999) był bp Edward Dajczak (ówczesny biskup pomocniczy diec. zielonogorsko-gorzowskiej), zaś organizatorem Wspólnota św. Tymoteusza – Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji z Gubina pod opieką ks. Artura Godnarskiego (przewodniczącego Stowarzyszenia).

-Jesteśmy tam, aby mówić ludziom o Jezusie, by dzielić się naszym świadectwem i doświadczeniem Boga. – piszą na swojej stronie organizatorzy Przystanku Jezus.

Przystanek Jezus pojawiał się również w Kołobrzegu z reguły w tym samym czasie co Sunrise Festival. Tak samo będzie w tym roku.

 

Termin Przystani to: 17-21 lipca 2019 r.


Harmonogram:
17 lipca, godz. 16-17
15:00 – 16:30 Rejestracja
17:00 – 22:00 Zawiązanie wspólnoty, modlitwa, kolacja, Eucharystia, blok rekolekcyjny
17-19 lipca (środa – piątek)
Rekolekcje przygotowujące do ewangelizacji
19-21 lipca (piątek – niedziela)
Ewangelizacja przy Festivalu Sunrise na Podczelu oraz w Kołobrzegu
godz. 15:00 Zakończenie

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend