Są wyniki badań mężczyzny na obecność koronawirusa. Na lotnisku w Goleniowie poinformował, że czuje się źle. Wrócił z Azji

You are currently viewing Są wyniki badań mężczyzny na obecność koronawirusa. Na lotnisku w Goleniowie poinformował, że czuje się źle. Wrócił z Azji

Są wyniki badań mieszkańca woj. zachodniopomorskiego na obecność koronawirusa. Przypomnijmy, w środę za Gazetą Wyborczą informowaliśmy o mężczyźnie, który wrócił z Chin. Po wyjściu z samolotu na lotnisku w Goleniowie poinformował służby, że czuje się źle.

Fot. Zdjęcie poglądowe

Wyniki badań wykazały, że mieszkaniec zachodniopomorskiego, który trafił do szczecińskiego szpitala, nie jest zarażony koronawirusem. Uspokajające informacje przekazała „Wyborczej” w sobotnie popołudnie Natalia Andruczyk, rzecznik prasowy wojewódzkiego szpitala przy ul. Arkońskiej, gdzie mieści się oddział zakaźny.

Mężczyzna, który jest studentem, poinformował, że w chińskiej miejscowości, w której mieszkał, było około 300 zachorowań wywołanych koronawirusem.” – informuje Wyborcza.

Dodaj komentarz