Sobota, klub Centrala, występ artystów Stand up’u, godz. 19, bilety: 20/30 zł

Agencja artystyczna Hype-Art zaprasza do klubu Centrala na wieczór STAND-UP. 

Stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. Według Wikipedia w przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.

Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

W Kołobrzegu 30 września wystąpią Adam Van Bendler, który powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma  świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. 

Zobaczymy też Rafała Banasia trenera pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości.

Start godz. 19. Bilety kosztują 20 i 30 zł.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend