Stand Up w wykonaniu jednej z najbarwniejszych postaci polskiego rock&rolla. Skiba wystąpi w klubie Centrala

19 stycznia 2020r. o godzinie 18 klub Centrala zaprasza na niezwykły Stand Up w wykonaniu jednej z najbarwniejszych postaci polskiego rock&rolla!

Fot. Facebook/Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba w niepowtarzalnym one man show zabierze nas w pełną anegdot podróż na backstage swojego życia, w którym splatają się wszystkie gatunki filmowe i literackie – od romansu, przez film drogi, po erotyk i horror z lekką dawką moralnego niepokoju – z przerwą na reklamę i uzupełnienie płynów.
Ćwiczcie mięśnie brzucha – znakomita zabawa gwarantowana!

Pretekstem do tego wydarzenia jest opasła autobiografia Skiby. Grubsza od biografii Bruce’a Dickinsona i zespołu Pink Floyd. Prawdopodobnie dlatego jest tak gruba, że nie napisał jej sam – pomogli mu w tym wcale nie szczupli panowie z Forever Young Books, czyli Jakub Jabłonka i Paweł Łęczuk.

– Na miejscu będzie można kupić książki, zdobyć pamiątkowy wpis i… negocjować ze Skibą, co jeszcze. Kto wie, może w ten sposób uda się Wam przedłużyć wieczór w neverending stand up? Warto spróbować.  – zapowiadają organizatorzy koncertu.

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca

Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.

Bilety w przedsprzedaży 35 zł, w dniu imprezy 45 zł do nabycia w Centrali.
Liczb miejsc ograniczona!

skiba - Stand Up w wykonaniu jednej z najbarwniejszych postaci polskiego rock&rolla. Skiba wystąpi w klubie Centrala

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend