Tak się bawi „Korczak”(+zdjęcia)

W piątek odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 Festyn u Korczaka pod hasłem „Razem – ciekawiej, weselej, bezpieczniej”, które doskonale odzwierciedliło to, co działo się tego dni na boiskach „Szóstki”. Chociaż wielu z nas z obawą śledziło prognozy pogody, słońce jak zwykle nam dopisało.

Rada Rodziców szkoły wspólnie z dyrekcją, nauczycielami i uczniami przygotowała mnóstwo atrakcji: były pokazy artystyczne, występy wokalne, kulinarne przysmaki (wata cukrowa, ciasta, galaretki, sałatki owocowe, desery, zupa pomidorowa, pierogi, kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem, pieczone ziemniaki), odbył się konkurs plastyczny – malowanie kredą po chodniku „Bezpieczna droga do szkoły”. Szkoła gościła Staż Graniczną z psem oraz Policję, pod okiem której można było przetestować alkogogle, była też licytacja oraz występ szkolnych czirliderek i przedszkolaków. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko, przy którym można było samodzielnie wykonać karmniki dla ptaków.

Cały dochód z piątkowego festynu zostanie przekazany na wsparcie szkolnego wolontariatu oraz zakup pomocy dydaktycznych do nowo otwartych pracowni w naszej placówce.

– Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego festynu i udzielili wsparcia temu przedsięwzięciu – mówią szkolni nauczyciele – Rodzicom naszych uczniów, na których zawsze możemy liczyć, naszym uczniom, licznie przybyłym gościom oraz wszystkim przyjaciołom naszej „szóstki”.

Źródło: SP 6 

11 2 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia) 12 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia) 14 1 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia) 17 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia)5 1 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia)21 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia)9 1 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia)3 1 1 - Tak się bawi "Korczak"(+zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend