To już pewne. Będzie można polecieć z Kołobrzegu na Bornholm. I nie tylko

Warszawska szkoła latania GoldWings Flight Academy zameldowała się na lotnisku w Bagiczu i od najbliższego weekendu rusza z lotami widokowymi. W ofercie ma jednak dużo więcej.

Warszawska Akademia ma do dyspozycji m.in. samolot typu Cessna 172 i Piper Seneca. To nimi już od tego weekendu będzie można wybrać się w powietrzną przejażdżkę i z lotu ptaka podziwiać widoki.

– Lot widokowy nad morzem trwa około 12 minut – usłyszeliśmy w Akademii – Do samolotu może zmieścić się 5 pasażerów i podróżować z prędkością dochodzącą do 300 kilometrów na godzinę. Loty Cessną wykonujemy z minimum 3 osobami na pokładzie, a Piperem 4.

Warszawska Akademia uzyskała właśnie niezbędne certyfikaty pozwalające jej na prowadzenie przewozów pasażerskich tzw. powietrznymi taksówkami. Stąd w jej ofercie również loty na Bornholm. Nie będzie to regularne połączenie, ale jeżeli tylko uda nam się zebrać 4 osoby to w pół godziny dostaniemy się na tą malowniczą, duńską wyspę.     

Z lotniska w Bagiczu na tych samych zasadach będziemy mogli też taką taksówką polecieć np. do Warszawy czy innego miejsca w Polsce.

Więcej na stronie http://www.loty-bagicz.pl/

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend