Umowa na Jarmark Solny podpisana. 1,6 tys. zł za stoisko za cały okres jarmarku

Po trzech latach przerwy powraca do Kołobrzegu Jarmark Solny. Wczoraj (29.07) Anna Mieczkowska, prezydent Kołobrzegu i Andrzej Bojanowski Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich podpisali umowę na organizację jarmarku.

Fot. Archiwum

Jarmark będzie zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Narutowicza, Ratuszowej i Armii Krajowej wokół Skweru Miast Partnerskich. Przez dwa tygodnie, w terminie od 22 sierpnia do 6 września, zaprezentuje swoje wyroby ponad 30 wystawców. Wśród nich mają znaleźć się głównie producenci wyrobów spożywczych, potraw regionalnych, sprzedawcy produktów delikatesowych takich jak np. bakalie, miody, słodycze, produkty cukiernicze, czy producenci wyrobów rękodzielniczych i artystycznych.

– Jarmark Solny to piękna tradycja naszego miasta – mówi Anna Mieczkowska prezydent Kołobrzegu. To również doskonała atrakcja dla turystów. Mamy wiele wspaniałych lokalnych produktów, którymi możemy się pochwalić. Jestem przekonana, że jarmark doskonale wpisze się w wakacyjny kalendarz naszych wydarzeń – podkreśla Anna Mieczkowska Prezydent Kołobrzegu.

Na terenie jarmarku ma się pojawić m.in. podest stylizowany na żeglarski pokład, który będzie służył jako przestrzeń do odpoczynku i do zabawy. Zbudowane zostaną strefy animacji i zabaw dla dzieci.

W programie przewidziane są spektakle teatralne dla najmłodszych i gra terenowa. Jarmark otworzy parada uliczna. 

Wczoraj również ruszyły zapisy wystawców. Zgłoszenia można przesyłać na adres: marek.buczkowski@mtgsa.com.pl  lub anna.klein@mtgsa.com.pl. Opłata za stoisko 6m/kw na cały okres jarmarku to kwota 1600 zł netto, stawka dzienna wynosi 100 zł netto.

Wykonawcą jarmarku jest spółka Międzynarodowe Targi Gdańskie, specjalizująca się w organizowaniu tego typu wydarzeń, zarówno o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W dorobku wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie znajdują się wysoko cenione w branży specjalistyczne imprezy, jak: Międzynarodowe Targi Bursztynu, czy gdański Jarmark Bożonarodzeniowy.

116712086 2708264632833884 7495736674800057282 n 1024x768 - Umowa na Jarmark Solny podpisana. 1,6 tys. zł za stoisko za cały okres jarmarku

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend