Uwaga! Będzie drugi koncert Dawida Podsiadło w Kołobrzegu. Sprawdź kiedy rusza sprzedaż biletów

Ta informacja powinna ucieszyć wszystkich, którzy 21 grudnia 2018r. od internetowej kasy odeszli z kwitkiem – będzie drugi koncert Dawida Podsiadło w Kołobrzegu.

21 grudnia 2018r. sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło w RCK trwała… 30 sekund. Wyprzedanie całej ogólnopolskiej trasy zajęło mu niewiele dłużej, bo ok. 4 minuty. Chętnych było 15 razy więcej niż wszystkich biletów.

Kołobrzeżanie, którzy nie zdążyli z kupnem biletu, będą mieli drugą szansę – artysta bijący rekordy popularności zagra w Kołobrzegu drugi koncert, dzień później – 24 marca. Sprzedaż biletów rusza w piątek o godz. 12. Podobnie jak za pierwszym razem bilety będą dostępne tylko w internecie na stronie www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo .

Po ostatniej sprzedaży było sporo osób niezadowolonych, które zamieszczały w internecie czasami niewybredne komentarze. Poniżej publikujemy więc wpis Dawida Podsiadło z jego oficjalnego profilu na Facebooku, który powinien uciąć wszystkie spekulacje (pisownia oryginalna).

No faktycznie szybko poszło, za co wszystkim którzy tak ochoczo przystąpili do polowania na bilety bardzo dziękuję. Kiedy o 14:05 dostałem smsa o treści „sold out” odpisałem że niemożliwe. A możliwe się okazało.
Sytuacje w których dużo ludzi chce kupić mało biletów zawsze budzą wiele emocji i lawinę komentarzy. „Co, dlaczego, kto jak i jak to możliwe”. Ci którym udało się kupić są zadwoleni, Ci którzy nie mieli szczęścia są źli. Zaczynają się wtedy teorie spiskowe i szukanie „winnych” których zapewniam Was – nie ma. To tylko dość prosty mechanizm w którym jeżeli chętnych jest więcej niż miejsc, niestety nie wszystkim się udaje – sam wielokrotnie odchodziłem z kwitkiem próbując zdobyć bilety na jakiś koncert który wyprzedawał się w przeciągu kilku chwil. Znam ten ból, chociaż nigdy nie sądziłem że będzie to dotyczyło naszych koncertów. Wow

W piątek o 14:00 chętnych było ponad 15 razy więcej niż miejsc. Siłą rzeczy Ci, którzy mieli szczęście i zdobyli bilety są w mniejszości (bo zakładam że to po prostu szczęście decyduje o tym kto kupi bilet, jeżeli w tej samej chwili przez tą samą stronę internetową chce go kupić kilka tysięcy osób).”

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend