W sklepach zima jest już passe! Przeceny nawet o 80 procent. Sprawdzamy gdzie

Styczeń w sklepach to prawdziwe apogeum akcji rabatowych i obniżek cen. To najlepszy moment by zapolować na zimową odzież, bo mimo, że zima w sklepach zrobiła się passe, to przecież w kalendarzu i za oknem trwa w najlepsze. 

Wybraliśmy się do kołobrzeskich sklepów sprawdzić gdzie teraz jest taniej. I tak, w nowym Hosso sklep Big Star przedłużył do końca miesiąca promocję  „90 procent na drugi produkt” na wybrane rzeczy. Teraz kupując jedną rzecz, drugą dostaniecie jedynie za 10 procent jej wartości. Do wyboru są m.in. kurtki, bluzy i spodnie. Warto więc wybrać się tu na zakupy np. z koleżanką.

Na całość poszedł sklep Top Secret ogłaszając, że całą „zimę” przecenia teraz o 80 procent. Młodzieżowy brand Medicine tnie ceny o 70 procent, a w sklepie Diverse przy kasie za wybrane rzeczy zapłacimy nawet o 77 procent mniej. Z kolei butik Bazar Concept Store który ma w swoim asortymencie m.in. markę Desigual, obniża ceny o 30 i 50 procent.

Obuwniczy Wojas też sprzedaje taniej i to od razu o 70 procent na wybrane modele. Podobnie zresztą w CCC gdzie zimowe buty kupimy taniej o 50 i 70 procent.

Wyjdźmy z nowego Hosso. Solar przy ul. Armii Krajowej ogłosił przecenę do 50 procent, a młodzieżowa marka Tally Weijl przy placu Ratuszowym przeceniła część kolekcji o 70 procent. Vistula, która niedawno pojawiła się w Kołobrzeg i ma sklep vis a vis starego Hosso tnie niektóre ceny o 30 procent, a są tu też rzeczy nawet o 70 procent tańsze.

W starym Hosso sklep Quiosque wyprzedaje część kolekcji i obniża na nią ceny do 70 procent. Lekkie kurtki zimowe możemy tu kupić już za 139 lub 159 zł.

Szaleństwo przecen również w sklepach bieliźnianych – w Gatta część bielizny kupimy z 50 procentowym rabatem, w Change Lingerie bieliznę przeceniono też o 50 procent. Podobnie jak w sąsiednim Esotiq.

Sklepy Mustang i 4F obniżyły ceny do 50 procent. A Martes Sport na ostatnim, handlowym piętrze starego Hosso, odejmuje od cen nawet 70 procent.

Przeceny znajdziemy też w galerii Molo przy ul. Rodziewiczówny 1. Tu sporo niższymi cenami kusi m.in. Diverse, drogeria Natura, Esotiq, Moodo (do minus 75 procent), Wólczanka i obuwniczy Zapatero.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend