Wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów

13 czerwca 2021 wchodzi w życie wakacyjna korekta rozkładu jazdy pociągów. Dla stacji w Kołobrzegu wzorem lat ubiegłych przygotowano parę nowości. Poza wszystkim pociągami kursującymi obecnie dojdą znane z lat poprzednich pociąg sezonowe. 

O godzinie 7.39 odjedzie drugie pendolino do Krakowa (w przeciwieństwie do pierwszego całorocznego, zatrzyma się w Tczewie, Malborku i Iławie)

O godzinie 13.55 odjedzie pociąg IC „Swarożyc” do Wrocławia Głównego przez Trzebiatów, Goleniów, Szczecin Główny, Zieloną Górę Główną (pociąg będzie zestawiony z wagonów 6-miejscowych klimatyzowanych, z gniazdami elektrycznymi)

W każdą wakacyjną niedzielę, o godzinie 14.18 odjedzie pociąg EIC „Fregata” do Bielska Biała Głównej przez Gdynię, Warszawę Centralną i Katowice.

O godzinie 15.47 odjedzie pociąg EIC „Posejdon” do Warszawy Zachodniej – szybie popołudniowe połączenie do Stolicy, z wagonami w najwyższym standardzie. 

O godzinie 16.57 odjedzie pociąg IC „Bosman” do Wrocławia Głównego przez Białogard, Piłę i Poznań i Leszno (w wakacje będzie kursował codziennie)

O godzinie 20.03 odjedzie pociąg TLK „Mierzeja” do Lublina Głównego przez Gdynię, Warszawę Wschodnią, Puławy.

O godzinie 20.12 odjedzie pociąg TLK „Pirat” do czeskiego Bohumina z wagonami do Bielska Białej, przez: Białogard, Pilę, Poznań, Ostrów Wlkp., Katowice.

O godzinie 20.44 odjedzie pociąg TLK „Bursztyn” do Przemyśla Głównego przez: Białogard, Piłę, Bydgoszcz, Inowrocław, Łódź Widzew, Częstochowę, Kraków Główny, Tarnów i Rzeszów. 

Korekta wakacyjna potrwa do 28 sierpnia 2021.

Ziemowit Czerski

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend