Warsztaty kręcenia wideo w 360° dla młodych twórców

Brave Unicorns VR Premium przy współpracy z VII Kołobrzeg Suspense Film Festival zapraszają na pierwsze w Polsce warsztaty z tworzenia filmów w technologii 360° dla przyszłych twórców wideo poniżej 21 roku życia. 

Warsztaty są bezpłatne. Chętni mogą zgłaszać się do 15 czerwca, do godz. 23.59. Warsztaty odbędą się w terminie 4-8 lipca w Regionalnym Centrum Kultury. Adresowane są do pasjonatów nowych technologii (wideo 360), kreatywnych, początkujących twórców wideo, amatorów, przyszłych: scenarzystów, edytorów, reżyserów, producentów.

Chętni muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6FIAKyA4b4m9gIvz6TPZXtf0kH5IiAqViisp33DENJpAmdQ/viewform?c=0&w=1

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 22 czerwca (liczba miejsc ograniczona).

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą grupy i pod okiem mentorów nakręcą krótkie filmy w 360°. Każda grupa otrzyma do dyspozycji profesjonalny sprzęt filmowy, a nad jej pracą będą czuwać opiekunowie. Warsztaty są nastawione na zdobywanie wiedzy poprzez praktykę (learning by doing). Każde zadanie zostanie wyjaśnione, a rezultat pracy omówiony przez mentorów. Efekt pracy uczestników zostanie zaprezentowany festiwalowej publiczności VII Kołobrzeg Suspense Film Festival.

Przed rozpoczęciem warsztatów odbędzie się wprowadzenie, podczas którego kursanci dowiedzą się m.in. czym jest wideo sferyczne (wideo 360°) i jakie są jego możliwości, jaka jest przewaga wideo 360° nad konserwatywnymi mediami, jak opowiadać historie w 360° stopniach oraz jak wygląda proces produkcji i post produkcji filmów w technologii 360°?

Prowadzący: Agnieszka Brave Unicorns oraz Adam Stachowski VR Premium

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend