Warsztaty: Super być emerytem! Wstęp wolny

Już we wtorek (13 marca) o godzinie 16.00 rozpoczną się pierwsze z cyklu 10 warsztatów artystycznych dla osób w wieku emerytalnym z terenu Kołobrzegu.  Na zajęcia zapraszają Bałtyckie Stowarzyszenie Sieciarnia i Pracownia Ceramiki Unikatowej „Portowa 15”. Warsztaty są dofinansowane z budżetu gminy miejskiej Kołobrzeg.

Tytułowym wykrzyknikiem uczestniczka poprzedniego cyklu warsztatów przywitała rezultat swojej pracy, po wyjęciu glazurowanej ceramiki z pieca.

– I tym razem obiecujemy mnóstwo dobrej zabawy, radości z twórczej pracy i bardzo satysfakcjonujących rezultatów. – przekonują organizatorzy warsztatów – Podobnie jak podczas  wcześniejszych zajęć planowane są spotkania z wieloma technikami i materiałami, m.in. z ceramiką, szkłem, batikiem, wełną i filcem. Zajęcia są bezpłatne, adresowane do osób mających już za sobą pierwsze twórcze przygody, a także zupełnych nowicjuszy. Wymagany jest tylko zapał, chęć doświadczenia czegoś nowego  i obecność. O tym, że warto niech przekonają wspomnienia z lat ubiegłych.
W sprawie udziału należy skontaktować się z organizatorem pod nr telefonu:  728 84 26 52.

SAM 2644 - Warsztaty: Super być emerytem! Wstęp wolny

IMG 5457 - Warsztaty: Super być emerytem! Wstęp wolny

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend