We wtorek spore utrudnienia w ruchu kołowym. Główna ulica w centrum miasta całkowicie wyłączona z ruchu

We wtorek kierowcy będą musieli przygotować się na spore trudności w poruszaniu się po mieście.

W związku z organizacją Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk Karkonosze Tour”, , który odbędzie się w dniach 15 -16 maja 2018 r. , 15 maja (wtorek) w godz. od 9 do 2 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Kołobrzegu.
W godzinach od 13 do 21 ul. Św. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Budowlaną do skrzyżowania z ul .Drzymały będzie całkowicie wyłączona z ruchu oraz z uwagi na przygotowanie i zabezpieczenie trasy do wyścigu ul. Św. Jana Pawła II ( jedna nitka w kierunku od skrzyżowania z ul. Katedralną do skrzyżowania z ul. Drzymały) w godzi. od 9 – do 13 również będzie wyłączona z ruchu.

 

Ponadto  w 16 maja roku w godzinach od 11 do 14 ruch następującymi ulicami będzie częściowo ograniczony: Ratuszowa ( Ratusz) od ul. Jana Pawła II – Koszalińska – Bolesława Krzywoustego i dalej do  Karlina, Białogardu.

Gmina Miasto Kołobrzeg informuję :
– 15 maja od godz. 11 do godz. 21 miejsca postojowe zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w strefie płatnego parkowania „ŚRÓDMIEŚCIE” w Kołobrzegu zostaną wyłączone z funkcjonowania.
– od 15 maja  od godz. 21.00 do 16 maja do godz.14 miejsca postojowe zlokalizowane w strefie płatnego parkowania „ŚRÓDMIEŚCIE” w Kołobrzegu tj. w pasie drogowym ulicy: Giełdowej, Ratuszowej oraz Plac Ratuszowy zostaną wyłączone z funkcjonowania.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend