Wraca audycja „Morskie Ucho” nadawana z pleneru. Niech żyje eter!

You are currently viewing Wraca audycja „Morskie Ucho” nadawana z pleneru. Niech żyje eter!

Skoro mamy lato to wraca cykl audycji „Morskie Ucho” nadawanych na żywo z pleneru. Tego dnia w audycji premiera podcastu, który nagrał Petar Petkov.

– „Morskie ucho” jest próbą stworzenia oddolnej audycji na temat muzyki, nie zawsze łatwo dostępnej, często trudnej w odbiorze z powodu braku nakreślonego kontekstu, znikającej i ulotnej… – informuje Adam Frankiewicz pomysłodawca nietypowej audycji, którą będzie można usłyszeć 30 czerwca na plaży. –  To całkowite oddanie fali – zarówno tej z charakterystycznym szumem brzegu, jak i tej oddalonej o miliony mil morskich. Radio bez prądu, zupełnie niezależne, w lesie, w eterze, prosto do waszych uszu.

Przypominamy, że żeby móc usłyszeć audycję należy mieć ze sobą radio, albo telefon smartphone z aplikacją radio i słuchawki (UWAGA!!! iPhone nie posiada odbiornika FM).

Audycja „Morskie Ucho” nadawana jest na żywo, na 107,5 FM. Jej odbiór jest możliwy tylko na terenie Morskiego Oka w promieniu 100 m, od  godz. 20 do 22.

Dodaj komentarz