Wraca DKF „Sztorm” (program seansów w czerwcu)

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na filmy w ramach DKF Sztorm. Bilety kosztują 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe z Kartą Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl. Cały repertuar pod tekstem na plakacie.

„Sound of Metal”, reż. Darius Marder. Termin: 2.06.2021 (środa) g. 19.00, sala widowiskowa.

Sześć nominacji do Oscara! „Sound of Metal” to jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara), a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser „Blue Valentine”. 

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło. 

Zwiastun: https://youtu.be/N_5woz9dpFk

Program seansów w czerwcu:

rck 21 dkf czerwiec 1024x724 - Wraca DKF "Sztorm" (program seansów w czerwcu)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend