Wyrwał kobiecie z ręki telefon. Kilka godzin później zatrzymała go policja

Szybka i zdecydowana reakcja na otrzymane zgłoszenie o kradzieży telefonu zakończyła się zatrzymaniem mieszkańca Kołobrzegu i odzyskaniem ukradzionego mienia.

W ostatni piątek policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki Kołobrzegu o kradzieży telefonu. Sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonej, podszedł do niej, przeprowadził krótką rozmowę, po której uciekł z wyrwanym z ręki telefonem.

Po przyjęciu zgłoszenia o tej sytuacji policjanci z Ogniwa Patrolowi Interwencyjnego kołobrzeskiej komendy natychmiast przystąpili do działania. Zaledwie kilka godzin po przestępstwie na podstawie ustalonego rysopisu mundurowi wytypowali i zatrzymali podejrzewanego o kradzież mieszkańca Kołobrzegu. Policjanci odzyskali również ukradzione telefon. Sprawca zdążył zastawić go w Lombardzie. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Odpowie za kradzież. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend