Za oknem upał, a w sklepach letnie kolekcje tańsze nawet o 77 procent. Sprawdzamy gdzie

Mimo, że lato w pełni, to sklepy z letniego asortymentu wyskakują jak oparzone. Jeżeli mamy braki w szafie, to teraz jest najlepszy czas by je uzupełnić. Ale nie tylko odzież kupimy taniej – ceny spadają też m.in. w sklepach sportowych i w salonach z biżuterią. Sprawdzamy więc gdzie w Kołobrzegu warto wybrać się na zakupy.

Naszą krótką przebieżkę po kołobrzeskich sklepach zaczynamy od nowego Hosso. Tu sklep Yes z biżuterią tnie ceny o połowę. Odzieżowa marka Big Star wybrany asortyment przeceniła o 40 procent. Ceny obniża również drogeria Natura – niektóre kosmetyki do włosów kupimy teraz taniej o 40 procent.

W sklepie Medicine od części metek możemy odjąć sobie 70 procent. Sklep Bytom z elegancką odzieżą męską do jutra (31 lipca) na garnitury i koszule daje 50-procentowy upust. Butik Desigual obniżył ceny na część odzieży również o 50 procent. Diverse przecenia teraz drugi produkt o połowę. W innej promocji tej samej marki kupimy niektóre produkty nawet o 77 procent taniej.

Jedne z większych obniżek znajdziemy w Top Secret. Teraz T-Shirty kupimy tu za 9,99 zł, bluzki za 14,99 zł, sukienki, koszule i spódnice za 24,99 zł.

W Hosso przy placu Ratuszowym również możemy liczyć na całkiem spore obniżki. W Quiosque, po tym jak sklep ogłosił, że likwiduje kolekcję, ceny spadły o 70 procent. Drugi T-Shirt kupimy tu nawet o 80 procent taniej.
Wielki plakat na szybie wystawowej sklepu ze sportową odzieżą 4F informuje, że teraz za część asortymentu zapłacimy połowę.

Taniej kupimy też bieliznę w sklepach Esotiq i Change Lingerie – w pierwszym w ramach „final sale” niektóre fasony są tańsze o 70 procent, w drugim o 50 procent. A jeżeli w planach mamy zakup droższej biżuterii warto wybrać się do salonu Per te…, bo teraz diamenty kosztują tu 15 procent mniej, a złoto jest tańsze o 10 procent.

Mustang tnie ceny o 40 procent, a w Funk 'N’ Soul drugą rzecz dostaniemy 30 procent taniej. Prawdziwe szaleństwo obniżek panuje w sklepie Martes Sport na ostatnim, handlowym piętrze Hosso – sporo cen jest obniżonych tu o 70 procent. Znajdziemy tu też strefy wyprzedaży w których kupimy wszystko za 50, 75, 100, 125 lub 150 zł.

Vistula vis a vis Hosso przy placu Ratuszowym część asortymentu została przeceniona o 70 procent – ceny koszul i spodni zaczynają się tu już od 79,99 zł, a garniturów od 399,99 zł.

Solar przy ul. Armii Krajowej 10 przecenia teraz część kolekcji o 50 procent, a Blue Shadow naprzeciwko nawet o 70 procent.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend