Zatrzymani za narkotyki. „Towar” był już gotowy do sprzedaży

Dzięki kołobrzeskim policjantom do obiegu nie trafiła znaczna ilość narkotyków. Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i przygotowane już do sprzedaży porcje amfetaminy i ecstazy.

Według posiadanej przez policjantów wiedzy w mieszkaniach na terenie miasta miały być ukrywane narkotyki. W wyniku przeszukania pierwszego z wytypowanych mieszkań kryminalni ujawnili susz roślinny w postaci marihuany, o wadze ponad 43 gramów. W tej sprawie został zatrzymany 31-letni mieszkaniec Kołobrzegu.
Następnie w drugim mieszkaniu policjanci ujawnili poporcjowane narkotyki w postaci amfetaminy oraz tabletek tzw. ecstasy. Właściciel mieszkania 43-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego sprawy obu zatrzymanych trafiły do prokuratury.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend