Zieleniak przy Lipowej nie do poznania. Wykonano m.in. estetyczne, zadaszone stoły. Ale są uwagi

Skończył się remont osiedlowego targowiska przy ul. Lipowej. Nową nawierzchnię wykonano już kilka tygodni temu, a tuż przed świętami zamontowano nowe stoły.

Zieleniak gdzie można kupić owoce, warzywa i kwiaty zmienił się nie do poznania. Oprócz nowej nawierzchni postawiono też nowe, szersze stoły z zadaszeniem.

Remont na zlecenie miasta wykonała miejska spółka – Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska.

Niestety stoły nie spełniają wszystkich wymagań osób, które tu handlują. Na profilu Facebookowym Osiedla nr 5 możemy przeczytać, że radni osiedlowi będą się starać o ich korektę.

We wpisie czytamy: „Niestety jak możemy usłyszeć od handlujących, stoły nie spełniają ich wymagań. Do głównych zastrzeżeń sprzedawców wliczyć można zbyt wysoko zamontowane górne blaty oraz nieprzemyślane projektowo daszki, które w rzeczywistości nie zasłaniają nawet całego towaru od opadów. Brak orynnowania powoduje, że podczas deszczu osoby stojące przy stołach mokną jeszcze bardziej. Niestety, nie zawsze magistrat konsultuje swoje inwestycje z organami osiedli i tym razem mamy taką sytuację na przykładzie naszego.”

 

zieleniak2 - Zieleniak przy Lipowej nie do poznania. Wykonano m.in. estetyczne, zadaszone stoły. Ale są uwagi

Przed remontem:

targowisko Kołobrzeg - Zieleniak przy Lipowej nie do poznania. Wykonano m.in. estetyczne, zadaszone stoły. Ale są uwagi

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend