4 tys. darmowych odblasków czeka na mieszkańców powiatu.”Odbierz odblask. Bądź widoczny na drodze”

W poniedziałek (7 października) starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski przekazał komendantowi kołobrzeskiej policji zawieszki i opaski odblaskowe dla mieszkańców naszego powiatu.

Z początkiem jesieni na nowo rusza akcja „Odbierz odblask. Bądź widoczny na drodze”. Na mieszkańców naszego powiatu czeka 4 tysiące darmowych odblasków do odbioru.

„Zeszłoroczna akcja cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, że w tym roku zakupiliśmy 3 tysiące zawieszek i 3 tysiące opasek odblaskowych. 2 tysiące odblasków kolejny raz przekazujemy Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, w ramach wspólnej akcji i działań prewencyjnych, mających na celu poprawę bezpieczeństwa, szczególnie najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz seniorów. Będą rozdawane przez policjantów w szkołach oraz w czasie różnych debat i akcji. Natomiast 4 tysiące sztuk czeka do odbioru w Kancelarii Ogólnej (pokój nr 3) Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1.” – mówi starosta Tomasz Tamborski.

Koszt zakupu odblasków to kwota 6 tys. złotych.

DSC 0408 - 4 tys. darmowych odblasków czeka na mieszkańców powiatu."Odbierz odblask. Bądź widoczny na drodze"

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend