O nadchodzących koncertach, bieżących remontach, organizacji przestrzeni wokół obiektu – mówił dziś Artur Dejnowicz, przedstawiciel spółki z Gorzowa Wielkopolskiego Bachalski i Dejnowicz, która od tego roku dzierżawi od miasta amfiteatr.
Pierwszy koncert w tym roku zaplanowany jest na 8 lipca. Wtedy przy Fredry wystąpi Skolim. Kogo jeszcze zobaczymy w amfiteatrze? M.in. koncert zagra Agnieszka Chylińska i Jacek Stachursky. W sumie na dziś w harmonogramie jest 21 wydarzeń, ale jak zastrzega dzierżawca amfiteatru, będzie ich więcej.
Uwaga, na Kołobrzeską Kartę Mieszkańca otrzymamy rabat na zakup biletu.
Więcej w naszym materiale wideo.