Bezdomny recydywista w rękach policji. Ma na koncie włamania, oszustwa i przywłaszczenie dokumentów

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi bezdomny 51-latek. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty kilku włamań, przywłaszczenia dokumentów i oszustwa, których dopuścił się w tym roku. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu ulicami Kołobrzegu przez pracowników jednego z hoteli i przekazany policji.
Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli rozpoznano sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi. Mężczyzna został ujęty w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu zatrzymanego 51-latka okazało się, że jest poszukiwany również przez inne jednostki policji w kraju.
Mężczyzna podejrzewany był również przez policjantów z Kołobrzegu o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi z hotelowego baru. Zatrzymany przywłaszczył również dowód osobisty, przy pomocy którego usiłował wyłudzić nocleg. Przy użyci skradzionej na początku kwietnia w Dźwirzynie karty bankomatowej dokonał kilkukrotnie płatności na kwotę blisko 300 złotych. Wczoraj usłyszał on łącznie 11 zarzutów w warunkach tzw. recydywy. Sąd w Kołobrzegu zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend