Blisko Kołobrzegu otwiera się KFC. Szansa na pracę dla kilkudziesięciu osób

KFC, lider w oferowaniu soczystych kawałków kurczaka w złocistej panierce zadebiutuje w Jarkowie. To pierwszy punkt tej znanej sieci, który powstanie w powiecie kołobrzeskim.

KFC w powiecie kołobrzeskim, to także okazja dla wielu mieszkańców na znalezienie zatrudnienia, również na stanowiskach managerskich. Pierwsza restauracja marki powstanie już pod koniec marca bieżącego roku. Nowa restauracja KFC znajdzie się przy drodze S6, na terenie MOP Jarkowo.

Oprócz tego, że powiat kołobrzeski zyskuje nowe miejsce spotkań na kulinarnej mapie, ponad 60 mieszkańców ma szansę dostać pracę w międzynarodowej i znanej firmie. KFC nie tylko oferuje możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach, ale także otwiera drzwi dla osób chcących rozpocząć karierę managerską.

Marka KFC oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie i premie za osiągane wyniki wypłacane na czas, ale również wyższe o 20% stawki za pracę w godzinach nocnych, premie za polecanie znajomych, czy pakiety szkoleń pomagające rozwijać kompetencje, w tym możliwość nauki aż 12 różnych języków obcych. Na pracowników czekają również posiłki pracownicze, karty sportowe, a także zniżki na produkty z portfolio firmy Amrest: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks. – powiedziała Edyta Wiśniewska, Talent Acquisition Senior Manager, AmRest.

Nowa restauracja KFC znajdzie się przy drodze S6, na terenie MOP Jarkowo.

Po szczegóły nt. rekrutacji zapraszamy:
pracownik restauracji
stanowiska kierownicze

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 24 stycznia, 11:28 przypadkowy przechodzień

    Linki do ofert nie działają.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend