Co z kołem widokowym w porcie jachtowym? Firma z Leszna podjęła decyzję o zmianie lokalizacji

Rok temu, w czerwcu firma Robland z Leszna zamontowała w porcie jachtowym koło widokowe. 30-metrowa instalacja wzbudziła wtedy niemały entuzjazm. Tym bardziej że wieczorem była ona efektownie podświetlona. Pytamy więc, czy w tym roku instalacja wróci.

Jeszcze kilka tygodni temu, gdy pytaliśmy w Zarządzie Portu Morskiego, do którego należy teren, na którym stało koło widokowe, czy w tym roku również będziemy mogli korzystać z widokowych przejażdżek, usłyszeliśmy, że tak. A nawet więcej – firma z Leszna miała tu postawić jeszcze jedną ze swoich atrakcji.

Teraz plany się zmieniły. – Niestety, musieliśmy podjąć decyzję o zmianie lokalizacji na inną.  – powiedział nam Robert Zamelek z wielkopolskiej firmy Robland.  – Teraz najbliżej Kołobrzegu mamy takie koło widokowe w Ustroniu Morskim.

Zapytany przez nas czy firma ostatecznie rezygnuje z Kołobrzegu, odpowiedział: – Nie, niewykluczone, że w przyszłym roku tu wrócimy.

3 - Co z kołem widokowym w porcie jachtowym? Firma z Leszna podjęła decyzję o zmianie lokalizacji

 

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. Czerwiec 13, 20:41 Kilo

    Bo koło powinno stać przy molo – byłby hajs i zainteresowanie.
    A tak to widać jak mało atrakcyjny jest Kołobrzeg. Wolą się przenieść na wioski bo w Kg to niestety geriatrią wieje. Gdyby nie plaża to nie byłoby tu co robić.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend