Zawieszone w kwietniu loty do stolicy wróciły do rozkładu lotniska w Goleniowie. Ze stolicy można wrócić jeszcze tego samego dnia w nocy.
Wraz z początkiem lipca do rozkładu lotów z lotniska im. NSZZ Solidarność Szczecin Goleniów, wrócił lot na trasie Szczecin-Warszawa o godz. 5.45 (w poniedziałki, wtorki, środy i piątki). Ze stolicy można wrócić w nocy – wylot o godz. 22.55, lądowanie o godz. 24.10.
Zawieszenie połączenia nastąpiło z powodów optymalizacji siatki połączeń – poranne loty ze Szczecina do Warszawy były najmniej dochodowe.
– Te połączenia cieszą się dużą popularnością – zdradza portalowi wyborcza.pl Elwira Postrożna z biura prasowego lotniska w Goleniowie.
Z lotniska Szczecin-Goleniów do Warszawy można się dostać lotami w godzinach: 5.45, 8.55, 9.25, 14.55 i 21.05 (loty powrotne 7.15, 7.40, 13.20, 19.25, 22.55).