Dziś (29.09) wieczorem w Adebarze zagra Moon Hoax

Dziś (29.09) o godz. 20:00 Laboratorium Kultury zaprasza na koncert – zagra Moon Hoax. Bilety: 40 zł normalny i 20 zł ulgowy z kartą mieszkańca dostępne przed koncertem w Laboratorium Kultury Adebar.

Moon Hoax to wybuchowa mieszanka doświadczonych osobowości zadomowionych na międzynarodowych scenach w szeregach takich zespołów jak: Robotobibok, Jazz Band Młynarski – Masecki, 100nka, Abradab, Kaliber 44 czy Ziemia Planeta Ludzi.

Muzyka Moon Hoax to przestrzeń, w której liryczna narracja przeplata się z elementami free jazzu, a elektroniczne brzmienia przenoszą nas w nowy wymiar. Tradycja jazzowa przeplata się z dzikością post-rocka, a wszystko zaklęte jest w zorganizowanych, niemal architektonicznych strukturach dźwiękowych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak mogłoby brzmieć połączenie Soft Machine, trio Medeski Martin & Wood i muzyki Komedy, powinniście koniecznie posłuchać Moon Hoax.

Zespół powstał w 2013 roku wraz z redakcją debiutanckiej płyty zatytułowanej „Moon Hoax”. Nazwa nawiązuje do poglądu, że lądowań na Księżycu nie było, a wszystkie materiały foto i wideo wyemitowane w telewizji zostały przygotowane w studiu telewizyjnym. Ma skłaniać do refleksji nad wszystkim, co stanowi naszą rzeczywistość, co jest utrwalone i powszechnie akceptowane jako prawdziwe.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend