Farben Lehre i ETA zagrają w sobotę w Centrali

W sobotę w klubie Centrala zagra grupa Farben Lehre i ETA. Bilety można kupić w klubie Centrala przy ul. Wąska 1. w przedsprzedaży kosztują 30 zł. W dniu koncertu – 40 zł. Start o godz. 20 zł.

Farben Lehre powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 13 płyt studyjnych.
Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji, jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów.

Żywiołowe koncerty zawsze grane „na maksa” to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy podczas koncertów promują swoją najnowszą płytę studyjną „Stacja Wolność”, która ukazała się na początku września 2018 roku

Muzyka Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

Z kolei zespół ETA to zespół rockowy ze Szczecina, grający muzykę, która jest swoistym kompromisem między nowoczesnym rockiem, a punk rockiem. Zespół ma za sobą wiele występów w Polsce i poza nią, m.in. Woodstock Ukraine 2018 czy Passion of the Young Festival (Niemcy).

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend