Konferencja ws. finału WOŚP. Nieoczekiwani goście z „Ptasiego Podwórka” (WIDEO)

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaakceptowała wniosek o utworzenie kołobrzeskiego sztabu. To oznacza, że przygotowania do 32. finału mogą ruszyć pełną parą.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 r. Mottem będzie „Tu wszystko gra! OK!”. Cel najbliższej zbiórki to „płuca po pandemii”, czyli będziemy zbierać na sprzęt pomocny w diagnozie i leczeniu chorób płuc. Zapisy wolontariuszy w Kołobrzegu ruszają 13 listopada. Będzie to rejestracja online, bez konieczności osobistego wstawienia się w urzędzie. Do dyspozycji kołobrzeskiego sztabu jest 225 puszek oraz 15 puszek stacjonarnych, dla firm (sklepy, restauracje) i instytucji, które chciałyby postawić je w swojej siedzibie.

Dziś o przygotowaniach mówiła prezydent Kołobrzegu. szef kołobrzeskiego sztabu Maciej Mądrowski. W konferencji wzięli też udział Basia Biela i przyjaciele, którzy tradycyjnie będą kolorowo, głośno i smacznie kwestować na ul. Mariackiej.

Konferencja odbyła się przy Marianie Wolontariuszu przy ul. Mariackiej. Na nagraniu wideo nagle słychać muzykę spoza kadru. Kamera zmienia ujęcie, by pokazać skąd dobiega. Okazało się, że patriotyczne nagrania puszczane z okazji zbliżającego się święta Niepodległości, towarzyszyły spacerowi przedszkolaków z Gościna, którzy pod opieką nauczycielek z przedszkola „Ptasie Podwórko”, przyjechali do Kołobrzegu z wizytą. Przypadkowi goście z biało-czerwonymi flagami zostali serdecznie przywitani i dołączyli do konferencji.

Więcej w materiale wideo.

wosp2 1024x768 - Konferencja ws. finału WOŚP. Nieoczekiwani goście z "Ptasiego Podwórka" (WIDEO)
wosp 1024x768 - Konferencja ws. finału WOŚP. Nieoczekiwani goście z "Ptasiego Podwórka" (WIDEO)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend