Księgarskie TOP 5, czyli najczęściej kupowane książki w październiku

Pytamy w księgarni, które książki w minionym miesiącu kołobrzeżanie kupowali najczęściej. Poniżej publikujemy absolutne TOP 5 w księgarni Mole Mole przy ul. Aleja Św. Jana Pawła II.

1.„Jestem żoną terrorysty” Laila Shukri

Książka „Jestem żoną terrorysty” Laili Shukri opowiada prawdziwą historię Polki, której miłość została wykorzystana do tworzenia siatki terrorystów. Książka porusza bardzo bulwersujący temat, o którego istnieniu rzadko się mówi. Tym bardziej lektura powieści Laili Shukri jest pozycją obowiązkową dla każdego, kto chce być świadomy problemów współczesnego świata. (opis książki: taniaksiazka.pl)

2. „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie.”

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi. (opis: empik.pl)

3.„Ten dzień” Blanka Lipińska

Druga część bestselleru „365 dni” to nie tylko przyjemne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie.  Każdy rozdział zaskakuje , nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych  bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma, wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i  wielka namiętność. (opis książki: empik.pl)

4.”Tatuażysta z Auschwitz”, Heather Morris

To szczególna opowieść dotycząca okrucieństw II Wojny Światowej. Opowiada ona prawdziwą historię człowieka, który, przez żydowskie pochodzenie, trafił do obozu w Auschwitz. Udało mu się przeżyć i dożyć sędziwego wieku. Człowiek ten nazywał się Lale Sokolov, a wcześniej, Ludwig Eisenberg. (opis:taniaksiążka.pl)

5.„Miłość na walizkach”, Małgorzata Kalicińska

Dalsze losy Mańki i Tośka – zakochanej pary, znanej z „Lilki” i „Trzymaj się, Mańka!” Na miłość nigdy nie jest za późno. Tak właśnie myśli Marianna, gdy wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek, inżynier pracujący w Korei Południowej, przechodzi na emeryturę, czuje się niepotrzebny i rozżalony. Jak wykorzystać energię, zapał i pasję, które wciąż w sobie ma?… (opis książki: lubimyczytac.pl)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend