Lewica „półoficjalnie” rozpoczęła kampanię wyborczą w Kołobrzegu i zapowiada wizytę Roberta Biedronia w uzdrowisku

You are currently viewing Lewica „półoficjalnie” rozpoczęła kampanię wyborczą w Kołobrzegu i zapowiada wizytę Roberta Biedronia w uzdrowisku

Środowiska lewicowe zwołały dziś na Skwerze Miasta Partnerskich,  krótką konferencję, podczas której ogłosiły „półoficjalne” rozpoczęcie w Kołobrzegu kampanii wyborczej Roberta Biedronia na prezydenta RP.

– Lewica już dziś tworzy w całej Polsce komitety Biedrona. Jest ich już 400 oraz prawie trzy i pół tysiąca wolontariuszy gotowych do pracy – mówił Jacek Kornatowski, koordynator Wiosny w Kołobrzegu – Zaczynamy ciężką pracę, aby przekonywać, że warto głosować na Roberta Biedronia, kandydata Lewicy na prezydenta RP. Robert Biedroń jest gwarantem świeckiego państwa, praw kobiet, ochrony klimatu, poprawy życia obywateli oraz aktywnej i skutecznej polityki zagranicznej a co najważniejsze wspólnoty, żebyśmy byli ponownie jednością, żeby nie było podziału więcej na gorszy i lepszy sort. – wyliczał.

– Za kilka tygodni będziemy tu gościć parlamentarzystów i mamy przyrzeczenia, że będzie kandydat na prezydenta Roberta Biedronia – powiedział  z kolei Jacek Kuś, jeden z liderów Nowej Lewicy w Kołobrzegu zapowiadając jednocześnie, że dziś rozpoczęła się, jak mówił, półoficjalnie kampania wyborcza Roberta Biedronia, który zapowiedział swój strat w wyborach prezydenckich.

Dodaj komentarz