Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Kołobrzegu. W jury m.in. Iwona Pavlović

To będzie największe wydarzenie taneczne w naszym regionie – Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w 10-ciu tańcach, które odbędą się 24 i 25 marca w Hali Milenium w Kołobrzegu.

Przez dwa dni najlepsze polskie pary będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski Federacji Tańca Sportowego w kategoriach: Juniorzy, Młodzież, Młodzież Starsza, Dorośli i Seniorzy. Organizatorami są: Federacja Tańca Sportowego, Zachodniopomorski Związek Tańca Sportowego oraz Stowarzyszenie AMBER.

Tancerzy oceniać będzie 12-osobowa komisja sędziowska w tym 8 sędziów z Polski i 4 zagranicznych (z Niemiec, Litwy, Belgii i Hiszpanii).Wśród polskich sędziów znajdzie się m.in znana z popularnego programu telewizyjnego sama Iwona Pavlović.

Kołobrzeg reprezentować będzie aż 8 par tanecznych.

Dodatkowo w tym terminie odbędzie się impreza towarzysząca Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego AMBER CUP 2018. Tutaj również będą startować przedstawiciele kołobrzeskiego klubu AMBER.

Bilety będą dostępne w dniu imprezy w cenie 40 zł, ale dla mieszkańców powiatu kołobrzeskiego przygotowano specjalną ofertę: bilety w cenie 10 zł, które będą w przedsprzedaży 23 marca (piątek) w Hali Milenium w godz.13.00-19.00.

Eliminacje rozpoczną się o godz.14.30, natomiast gala finałowa rozpocznie się o godz.18.30 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend