Na koncerty do Centrali. Na początek Noc Muzyki Ekstremalnej

Klub muzyczny Centrala przy ul. Wąskiej 1 zaprasza na koncerty 20 stycznia i 3 marca.

20 stycznia klub zaprasza na Noc Muzyki Ekstremalnej. Zagrają Mastabah, zespół obracający się w klimatach brutal death/black metal. Materiał koncertowy to przede wszystkim płyta „I Hate You”. Oraz grupa Earthfall. Zespół powstał w 2008 roku w Słupsku, który ma na koncie płytę z 2012 roku „Between the Verses of Duality”. Muzyka Earthfall to mieszanka takich gatunków jak metalcore, melodyjny death metal, hardcore. Obecnie zespół przygotowuje się do nagrania drugiej płyty.

-Po występie ostatniego zespołu zapraszamy na after party z playlistą przygotowaną specjalnie na to wydarzenie przez jegomościa ukrywającego się pod pseudonimem DJ Bushido – informuąa na portalu społecznościowym Facebook, organizatorzy koncertu.
Wstęp kosztuje 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu).

3 marca wystąpi Maddogz – zespół odniósł swój pierwszy sceniczny debiut we wrześniu 2016 roku w Szczecińskim Słowianinie choć same jego początki sięgają końcówki 2015. Zespół już może pochwalić się udziałem w kilku większych imprezach i festiwalach.
30 września 2017 roku zespół wszedł do studia Radia Plus Gorzów i przy pomocy Pawła Gorzkiewicza zarejestrował kilka swoich brzmień, które niebawem trafią na pierwszy oficjalny krążek grupy Maddogz. Ep’ka przewidziana jest na połowę listopada i ma być dostępna do kupienia zarówno w sklepach jak i w internecie.
Wstęp 10 zł.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend