Napadł na dwie stacje paliw. Teraz trafi do Policyjnej Izby Dziecka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Kołobrzegu zatrzymali sprawcę odpowiedzialnego za napady na stacje benzynowe. Zatrzymany to 16-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego.

Na przełomie miesiąca policjanci zostali powiadomieni o dwóch napadach na stację benzynowe w Zieleniewie oraz Kołobrzegu. Młody mężczyzna działał w ten sposób, że z zakrytą twarzą wchodził do stacji, terroryzował pracowników, zastraszając ich przedmiotem przypominającym broń, a następnie okradał głównie z alkoholu, papierosów i pieniędzy.

Na miejsca napadów skierowano grupę dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzone zostały oględziny, zabezpieczono ślady kryminalistyczne i monitoringi. Policjanci ustalali również świadków oraz osoby mogące mieć informacje na temat zdarzenia.

Na drugi dzień po napadzie poszukiwany sprawca, został zidentyfikowany i zatrzymany. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego. Większość skradzionego mienia została odzyskana. Sprawca trafił do Policyjnej Izby Dziecka, o jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny.

O napadach informowaliśmy tu: Drugi w krótkim czasie napad na stację benzynową

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend