Nowi partnerzy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Na zniżki możemy liczyć już w blisko 100 firmach

You are currently viewing Nowi partnerzy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Na zniżki możemy liczyć już w blisko 100 firmach

Dziś do Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca dołączyli nowi partnerzy. Przypomnijmy, KKM to program oferujący jej posiadaczom zniżki i ulgi.

Lista prywatnych firm i instytucji, które podpisały z miastem umowę partnerską i dołączyły do programu znajdziemy na stronie internetowej kkm.kolobrzeg.pl.

Dziś to grono powiększyło się o Caffe Venezia Moderno, Tawernę Wikingów, Tawernę Piratów, MOSiR Kołobrzeg oraz Blinkee.city (wynajem skuterów i hulajnóg elektrycznych).

Program stworzył Urząd Miasta, który przygotował własne ulgi – posiadacz Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca uprawniony jest do wypłaty kołobrzeskiego becikowego (jednorazowa zapomoga w wysokości 500 zł na dziecko urodzone po 1 lipca 2019 r.), nieodpłatnej opieki przedszkolnej, preferencyjnego dostępu do oferty Regionalnego Centrum Kultury, taniego abonamentu mieszkańca na postój w strefach płatnego postoju (60 zł/mc), ulgi przy korzystaniu z miejskiego roweru (dodatkowe darmowe 20 minut) oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej i darmowych zabiegów rehabilitacyjnych dla osób w wieku powyżej 60 lat.

Kto może ubiegać się o Kołobrzeską Kartę Mieszkańca?

Do korzystania z programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca uprawniona jest każda osoba, która spełnia co najmniej jeden z poniższych warunków:
-jest zameldowana na pobyt stały na terenie miasta Kołobrzeg,
-zamieszkuje w Kołobrzegu i rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym w Kołobrzegu ze wskazaniem miasta Kołobrzeg jako miejsca swego zamieszkania, bez względu na to, czy osoba ta osiąga dochód.
Do korzystania z Karty uprawnione są także dzieci osób, o których mowa w ust. 1, w wieku do 18 roku życia.

Dodaj komentarz