Organizatorzy Sunrise Festival podali ceny biletów. Niektóre z nich internauci skrytykowali

W tym roku po raz pierwszy Sunrise Festival odbędzie się na starym lotnisku w Podczelu. Oznacza to spore zmiany organizacyjne. Jedną z nich jest możliwość kupienia karnetu na trzydniowy festiwal wraz z wybraną opcją noclegową na polu namiotowym, czyli w tzw. miasteczku SunCity.

Fot. mdtproduction.pl (materiał prasowy)

I to właśnie ich ceny poruszyły najbardziej część internautów, którzy na Facebooku komentowali, że są one za wysokie. Organizatorzy musieli tłumaczyć, że ceny wszystkich pakietów zawierają też karnety wstępu na festiwal, noclegi na polu od czwartku do poniedziałku (sam festiwal trwa od piątku do niedzieli) wraz z dodatkowymi wydarzeniami, które zaplanowano przed i po festiwalu, oraz że w cenę wliczony jest też dostęp do całego zaplecza socjalnego (m.in. prysznice, parkingi). Czy to przekonało internautów? Dowiemy się zapewne, gdy zostanie podana frekwencja tegorocznej edycji festiwalu.

I tak, najtańsza opcja noclegowa na polu namiotowym (z karnetem) dla jednej osoby, która przyjedzie z własnym namiotem to 1010 zł, dwie osoby w tej opcji zapłacą 1850 zł. Jeżeli festiwalowicze nie mają własnego namiotu, mogą wykupić pakiet z namiotem i wyposażeniem (po festiwalu przechodzi on na ich własność). Wtedy jedna osoba zapłaci 1130 zł, a dwie 2260 zł.

W strefie Premium można liczyć na lepszy i większy namiot wraz z łóżkami, pościelą i łazienkami w kontenerach premium.  Tu dwie osoby zapłacą 3660 zł, a cztery 6120 zł.

W opcji na zapytanie są też domki VIP. Cen jednak organizator nie podał.

Jeżeli ktoś zdecyduje się zadbać o nocleg we własnym zakresie, ceny biletów i karnetów przedstawiają się następująco: piątek – 220 zł, sobota – 250 zł i niedziela – 220 zł. Karnet na trzy dni festiwalu kosztuje 630 zł.

Sprzedaż biletów i karnetów ruszyła w piątek. Są one dostępne na stronie www.sunrisefestival.pl. Festiwal rozpocznie się 19 lipca.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend