Organizatorzy Sunrise Festival podali pierwszego artystę, który zagra w lipcu 2024 roku na lotnisku w Podczelu. Internauci zachwyceni

Pierwsze ogłoszenie Sunrise Festival 2024 należy do Boris Brejcha – poinformowali organizatorzy festiwalu na swoim fanpage’u na Facebooku. Pod postem szybko pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy zachwyconych internautów.

Boris Brejcha to niekwestionowany mistrz techno i twórca niepowtarzalnego stylu „high-tech minimal” po raz pierwszy wystąpi w Polsce w formule festiwalowej! Jego występy z unikalnym i niezapomnianym show są wyprzedawane na największych scenach świata. Artysta, który ma na koncie ogromną ilość wydawnictw, w 2024 powróci z nowym albumem „Level One”, który z pewnością usłyszymy na lotnisku w Podczelu. Będzie to jedyny występ Boris Brejcha w 2024 roku w Polsce.

Limitowana pula biletów Early Bird Tickets dostępna na stronie 1f449 1f3fb - Organizatorzy Sunrise Festival podali pierwszego artystę, który zagra w lipcu 2024 roku na lotnisku w Podczelu. Internauci zachwyceni https://bilety.sunrisefestival.pl.

sunrise festival 1024x1024 - Organizatorzy Sunrise Festival podali pierwszego artystę, który zagra w lipcu 2024 roku na lotnisku w Podczelu. Internauci zachwyceni

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend