Oświadczenie Anny Bańkowskiej. „Chciałam pomóc ubiegłorocznemu maturzyście w bardzo trudnej sytuacji życiowej” (WIDEO)

Dziś rano informowaliśmy o materiale TVP3 Szczecin dot. Anny Bańkowskiej, szefowej kołobrzeskiej PO i kandydatki do Sejmu Koalicji Obywatelskiej. W materiale wyemitowanym wczoraj publiczna telewizja ujawnia nagranie rozmowy telefonicznej, w którym słychać jak Anna Bańkowska obiecuje pracę swojemu rozmówcy. Komu, tego już nie ujawniono.

Dziś, Anna Bańkowska wygłosiła oświadczenie w tej sprawie stwierdzając, że TVP przedstawiła „nielegalne, pocięte i zmanipulowane nagranie, w którym usunięto dialogi drugiego rozmówcy”.

Polityczka przyznała, że od jakiegoś czasu pomagała młodemu człowiekowi, ubiegłorocznemu maturzyście, w bardzo trudnej sytuacji rodzicielskiej.

„Nie rozmawialiśmy o pracy na stanowiskach kierowniczych czy dyrektorskich, czy innych, wymagających procedur konkursowych. Obiecała zorientować się w tej sprawie dla niego. Tylko tyle” – twierdzi Bańkowska.

Szefowa kołobrzeskiej PO dodała, że sprawę nielegalnego nagrania skonsultuje z prawnikiem i niewykluczone, że sprawa będzie miała ciąg dalszy.

Całe wystąpienie Anny Bańkowskiej w materiale wideo.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend